در این نشست که عصر روز جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ با حضور جمعی از حامیان در سالن اجتماعات کانون معصومیه املش برگزار شد، مدیرعامل مؤسسه گزارشی از عملکرد مؤسسه محبت از ابتدای فعالیت غیررسمی را به شرح زیر ارائه کرد: موسسه در تیر ماه سال ۹۸ کار خود را به صورت غیررسمی آغاز کرد. فعالیت […]

در این نشست که عصر روز جمعه ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ با حضور جمعی از حامیان در سالن اجتماعات کانون معصومیه املش برگزار شد، مدیرعامل مؤسسه گزارشی از عملکرد مؤسسه محبت از ابتدای فعالیت غیررسمی را به شرح زیر ارائه کرد:

موسسه در تیر ماه سال ۹۸ کار خود را به صورت غیررسمی آغاز کرد. فعالیت رسمی موسسه با مجوز سازمان بهزیستی از خرداد ۱۴۰۰ شروع شد.

تعداد خیرین متغیر است و هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود اما به طور مستمر بیش از سیصد نیکوکار به موسسه کمک می کنتدالبته این تعداد در حال افزایش است

در سال ۱۴۰۰ بیش از ۴۷۴ میلیون تومان از سوی خیرین عمدتا املشی و تعدادی از خیرین غیر املشی به موسسه محبت کمک شده و طی همین مدت بیش از ۵۳۳ میلیون تومان هزبنه های درمانی و دارویی بیماران نیازمند که بیشتر به بیماری های خاص از جمله سرطان مبتلا هستند پرداخت شده است.

علیرغم سیر صعودی کمک ها و هدایای نیکوکاران، هزینه های پرداختی به دلیل افزایش تعداد مراجعات مهرجویان و همچنین افزایش هزینه های درمانی و دارویی، بیشتر از دریافتی این سال بوده که کسری آن از محل اندوخته های دو سال قبل موسسه تامین شده است.

تا کنون بیش از ۴۱۰ نفر از کمک های موسسه برخوردار شده اند و به دلیل کمک های مکرر برخی از بیماران نیازمند تعداد کمکها بیش از ۷۵۰ مورد بوده است.

موسسه بر اساس اساسنامه و مجوز های صادره صرفا در بخش سلامت و درمان اقشار آسیب پذیر شهرستان املش فعال است و علاوه بر دستگیری از نیازمندان اقدام به رفع برخی از نیازهای بیمارستان نیکوکار املش به خصوص در روزهای اوج کرونا کرده است.

در ادامه این نشست چندتن از فعالان عرصه نیکوکاری ، سرکار خانم دکتر مظفری و جناب آقای مهندس باقر منصوبی به ایراد سخن پرداختند. همچنین کلیپی از فعالیت های مؤسسه پخش شد و دو تن از جوانان هنرمند املشی قطعاتی از موسیقی سنتی را برای حاضران اجراء کردند در پایان نشست حاضران نکنه نظرات، پرسشها و پیشنهادهای خود را برای بهبود خدمات مؤسسه و افزایش کمک ها و حامیان بیان کردند و مسئولان مؤسسه ضمن استقبال از پیشنهادها به پرسش های حاضران در خصوص نحوه عملکرد پاسخ دادند.