گزارش نشست هیئت مدیره موسسه محبت املش نشست هیئت مدیره محبت املش در روز جمعه ۱۸ تیر ۱۴۰۰ در مکان جدید که از سوی خانواده بزرگوار عابدینی به طور رایگان در اختیار موسسه قرار داده شده و با اثاثیه ی اهدایی جناب مهندس منصوبی تجهیز شده است، برگزار شد. ضمن سپاس و قدردانی مجدد از […]

گزارش نشست هیئت مدیره موسسه محبت املش

نشست هیئت مدیره محبت املش در روز جمعه ۱۸ تیر ۱۴۰۰ در مکان جدید که از سوی خانواده بزرگوار عابدینی به طور رایگان در اختیار موسسه قرار داده شده و با اثاثیه ی اهدایی جناب مهندس منصوبی تجهیز شده است، برگزار شد.

ضمن سپاس و قدردانی مجدد از این بزرگواران به اطلاع عموم شهروندان و حامیان گرانقدر موسسه می رساند در نشست امروز با درخواست کمک ۳۵ نفر از مهرجویانی که به انواع بیمارها مبتلا هستند موافقت و برای تامین هزینه درمان این عزیزان نزدیک به ۳۲ میلیون تومان اختصاص داده شد.

همچنین مبلغ ده میلیون تومان اهدایی حامیان نیکوکار برای شروع درمان نخبه املشی که برای تامین هزینه مقدمات درمان ایشان پرداخت شد، به تصویب رسید.

از دیگر مصوبات نشست امروز ، تصویب پرداخت هزینه تجهیزات بیمارستان نیکوکار املش بود که توسط خانواده نیکوکار زنده یاد حاج رضا جمالی صوفی املشی به حساب موسیه محبت واریز شده بود.

مجموع مبالغ قابل پرداخت تصویب شده ۵۲ میلیون تومان است که بخشی از آن پرداخت شده و مابقی طی روزهای آتی در اختیار مهرجویان عزیز قرار خواهد گرفت.

درود بی پایان نثار نیکوکاران بزرگوار و حامیان عزیز موسسه محبت